Najčastejšie otázky o Zerexe ®

Prečítajte si často kladené otázky našich zákazníkov o tom, ako správne užívať Zerex a ako dosiahnúť 100% výsledok

Zerex - užívajte 1-2 tobolky cca 40 min pred sexuálnym stykom. Účinok látok v tele môže byť až do 36 hod. Doporučujeme neprekračovať maximálnu doporučenú dennú dávku 2 tobolky.
U prípravku Zerex nie sú známe žiadne nežiadúce vedľajšie účinky na ľudský organizmus.
Pri objednávke cez internet ako aj telefonicky odosielame zásielku v nepriehľadnom bielom balíku, vždy bez označenia obsahu. Na balíku nie je žiadna informácia, ktorá by viditeľne a rozpoznateľne označovala obsah balenia.
V našom e-shope alebo telefonickou objednávkou. Prípravok Zerex je možné zakúpiť aj bez lekárskeho predpisu.
Zerex- tobolky doporučujeme užiť cca 60min pred sexuálnym stykom, každý organizmus je individuálny a doba nástupu účinku sa pohybuje medzi 30 - 60 minútami od užitia (pri užití spolu s jedlom sa doba nástupu účinku odďaluje, po konzumácii alkoholu sa znižuje).
Dĺžka trvania účinku Zerex-u može byť až do 36hod. Líši sa individuálne podľa fyzického a psychického stavu jedinca.
Odporúčaná doba užívania je 4-5 mesiacov. V minulosti boli v strave obsiahnuté všetky dôležité minerály a vitamíny ktoré naše telo potrebuje. Dnes je tomu inak a miesto týchto látok je strava hlboko podvyživená a plná rôznych ečok. Každodenným užívaním Zerexu ultragold dopĺňate telu potrebné minerály, vitamíny, stopové prvky a zložky ktoré sú zodpovedné za správne fungovanie pohlavných orgánov a celého organizmu. Zložením je to najkomplexnejší produkt na prevenciu pred prirodzením úbytkom testosterónu a chute na milostný život. Ja osobne užívam Zerex ultragold pravidelne už druhý rok a cítim sa naozaj fit. Pre silnejší efekt a okamžitý nástup účinku odporúčame kombinovať s niektorým ďalším produktom rady Zerex.
Ďalšou nespornou výhodou zerexu ultragold je, že nemá vekové ohraničenie. Je vhodný pre všetky vekové kategórie. Prirodzene Vás nabudí a posunie na úroveň ako v najlepších rokoch. Nakoľko zabraňuje pred prirodzeným úbytkom testosteronu je vhodný aj pre športovcov, ktorý chcú podávať dlhodobo vysoké výkony.
Približne po 3 mesiacoch užívania. Doporučujeme však celkovo zlepšiť životosprávu: obmedziť stres, zdravo sa stravovať, zredukovať príjem tukov a mastných jedál, pravidelný pohyb. Výsledky zlepšenia sexuálnej kondície budú badateľné.
Zerex klasik je primárne určený na riešenie problémov s nedostatočnou kvalitou erekcie alebo jej udržaním na požadovanej úrovni. Účinkuje do 60 minút od jeho použitia.

Zerex klasik je primárne určený na riešenie problémov s nedostatočnou kvalitou erekcie alebo jej udržaním na požadovanej úrovni. Účinkuje do 60 minút od jeho použitia.
V zásade sa nedoporučuje kombinovať alkohol so žiadnymi liekmy alebo doplnkami výživy. Alkohol funguje kontraproduktívne a znižuje nástup účinných látok v tele. V malom množstve však určite nehrozí nebezpečenstvo pre Vaše zdravie.
Samozrejme doporučujeme užívať produkty Zerex . Majú zdraviu prospešný vplyv na fungovanie Vašeho tela ako celku, nakoľko mu dodávaju presne to, čo potrebuje. Budete sa cítiť nabitý energiou a nabudený, plný prirodzenej mužskej sily, ktorá je mimoriadne dôležitá pre mužskú sebadôveru a s tým spojené také dôležité veci ako úspech u sexuálneho partnera, obdiv doma u partnerky ale aj v práci a u priateľov.
V predaji máme aj jednu tabletu na skúšku v cene 6€ + poštovné. Zaviedli sme ju do predaja ako dôkaz o účinnosti našich produktov rady Zerex. Môžete sa aj Vy presvedčiť o tej sile a nabudení po užívaní produktov Zerex. Účinok nastúpi už do 60 minúť od zapitia. Po odskúšaní je Vám k dispozícii celé balenie. Tabletu na skúšku objednáte rýchlo a jednoducho cez obj. formulár produktov zerex klasik a zerex extralong. V kolónke výber balenia zakliknete 1 tableta – 6€. Dodacia doba a platobné podmienky sú také isté ako pri normálnom balení.
Pri produkte Zerex ultra gold neposkytujeme tabletu na skúšku pretože Zerex ultra gold je určený na dlhodobé užívanie a teda nie je možné zistiť jeho funkčnosť po užití jednej kapsule. Pri Zerexe classic a Zerex extralong je možné pocítiť rozdiel už po prvej kapsule a to do 60 minút od jej užitia.